Dom

CIXI ZHONGYI ELECTRONIC EQUIPMENT FACTORY profil firmy

profil firmy
Fabryka Sprzętu Elektronicznego Cixi Zhongyi zajmuje się badaniami i rozwojem oraz produkcją uniwersalnych płyt kartonowo-gipsowych, płytek PCB i kabli połączeniowych. Od momentu założenia fabryki nasza działalność obejmuje wiele dziedzin, takich jak edukacja, badania naukowe i konsumowanie elektroniki. Dzięki doskonałej jakości i dobrej cenie otrzymujemy uznanie od klientów. Nasze produkty są coraz bardziej popularne na całym świecie.

Poświęcamy się eksperymentowaniu w celu wytworzenia różnego rodzaju produktów. W ten sposób klienci mogą mieć większy wybór. Aby lepiej obsługiwać klientów, akceptujemy ODM i OEM.

"Wysoka jakość, dobra obsługa, płynny rozwój" to nasza filozofia biznesowa, a "produkt, technologia, serwis" to trzy kluczowe filary rozwoju fabryki. Jednocześnie, aby osiągnąć cel, jakim jest połączenie przemysłu i handlu, musimy wiedzieć, jak ważna jest usługa dla wspaniałego biznesu. Zadowolenie klienta jest najważniejszą miarą standardu dla każdego sektora i pracownika w naszej firmie. Wszyscy nasi pracownicy będą starali się wprowadzać innowacje i służyć klientom.

ZHONGYI ELECTRONI podtrzymuje koncepcję, że "nie dla najlepszych, ale dla lepszych!" Aby usprawnić obsługę naszych pracowników, stale usprawniamy wewnętrzne zarządzanie poprzez organizowanie szkoleń technicznych. Ponadto stosujemy się do zobowiązań sprzedażowych "zapewnienia jakości, zorientowanych na usługi" i nadal dostarczamy klientom mocną siłę techniczną i system obsługi.

Handel i rynek
Głowne markety Całkowity dochód(%)
Wschodnia Azja 14,29%
Zachodnia Europa 12,00%
Ameryka północna 11,00%
Południowa Europa 10,00%
Środkowy Wschód 10,00%
Wschodnia Europa 10,00%
Ameryka Południowa

10,00%

Zobacz więcej O nas
nasza firma
W 1992 r. W mieście Xiaolin została założona mała fabryka CIXI ZHONGYI ELECTRONIC. W tym czasie tylko szef i jakiś pracownik. Oni ciężko pracują.

W 1995 r. Kwota sprzedaży przekroczyła dwa miliony. Wprowadzono wiele maszyn w celu zwiększenia zdolności produkcyjnych.

W 2000 r. Fabryka zaczyna uczestniczyć w targach elektronicznych w różnych miastach. Na targach pokazujemy klientom nowe produkty i poznajemy nowych klientów. To daje nam szansę porozmawiania z klientem twarzą w twarz.

 

W 2002 roku, wraz ze wzrostem sprzedaży, wybudowano więcej domów fabrycznych. I więcej osób jest zatrudnionych. W celu poprawy jakości deska do wypieków jest wyraźnie sprawdzana przed wysłaniem.

W 2015 r. Utworzono OCEAN ELECTRONIC jako firmę handlową, aby zaspokoić potrzeby eksportowe. Eksportujemy przez siebie. A nasze produkty są popularne na całym świecie.

<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : ZHONGYI

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 500-1000

Rok założenia : 1992

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny CIXI ZHONGYI ELECTRONIC EQUIPMENT FACTORY Certyfikaty