Dom

CIXI ZHONGYI ELECTRONIC EQUIPMENT FACTORY profil firmy

profil firmy

Fabryka Sprzętu Elektronicznego Cixi Zhongyi zajmuje się badaniami i rozwojem oraz produkcją uniwersalnej płytki stykowej, płytki drukowanej i drutu połączeniowego.Od momentu powstania fabryki nasza działalność obejmuje wiele dziedzin, takich jak edukacja, badania naukowe i konsumpcja elektroniki.Dzięki doskonałej jakości i dobrej cenie zdobywamy uznanie klientów.Nasze produkty cieszą się coraz większą popularnością na całym świecie.

 

Jesteśmy oddani robieniu eksperymentów w celu wytworzenia różnego rodzaju produktów.W ten sposób klienci mają większy wybór.Aby lepiej służyć klientom, akceptujemy ODM i OEM.

 

„Wysoka jakość, dobra obsługa, płynny rozwój” to nasza filozofia biznesowa, a „produkt, technologia, usługa” to trzy kluczowe filary rozwoju fabryki.Jednocześnie, aby osiągnąć cel, jakim jest połączenie przemysłu i handlu, musimy wiedzieć, jak ważna jest usługa dla wspaniałego biznesu.Zadowolenie klienta jest najważniejszą miarą standardu dla każdego sektora i pracownika w naszej firmie.Wszyscy nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby wprowadzać innowacje i służyć klientowi.

 

ZHONGYI ELECTRONI podtrzymuje koncepcję, że „nie na najlepsze, ale na lepsze.!”Aby usprawnić obsługę naszych pracowników, stale doskonalimy zarządzanie wewnętrzne, organizując szkolenia techniczne.Przestrzegamy również zobowiązań dotyczących sprzedaży „zapewnienia jakości, zorientowanych na usługi” i nadal dostarczamy klientom silną siłę techniczną i system usług.

 

Handel i rynek
Głowne markety Łączne przychody(%)
Wschodnia Azja 14,29%
Zachodnia Europa 12,00%
Ameryka północna 11,00%
Południowa Europa 10,00%
Środkowy Wschód 10,00%
Wschodnia Europa 10,00%
Ameryka Południowa

10,00%

Zobacz więcej O nas
nasza firma

W 1992 roku w mieście Xiaolin powstała mała fabryka CIXI ZHONGYI ELECTRONIC.W tym czasie tylko szef i jakiś pracownik.Oni ciężko pracują.

 

W 1995 roku wielkość sprzedaży przekracza dwa miliony.Wprowadzanych jest wiele maszyn w celu zwiększenia mocy produkcyjnych.

 

W 2000 roku fabryka zaczyna uczestniczyć w targach elektronicznych w innym mieście.Na targach pokazujemy klientom nowości i poznajemy nowych klientów.Daje nam to możliwość porozmawiania z klientem twarzą w twarz.

 

W 2002 roku wraz ze wzrostem sprzedaży wybudowano kolejny dom fabryczny.I więcej pracowników jest zatrudnionych.W celu poprawy jakości płytka prototypowa jest dokładnie sprawdzana przed wysłaniem.

 

W 2015 roku powstała firma OCEAN ELECTRONIC jako firma handlowa w celu zaspokojenia potrzeb eksportowych.Sami eksportujemy.A nasze produkty cieszą się popularnością na całym świecie.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : ZHONGYI

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 500-1000

Rok założenia : 1992

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny CIXI ZHONGYI ELECTRONIC EQUIPMENT FACTORY Certyfikaty